Vysočina CUP 2014

Název

Popis

Dne 18. - 20.7.2014 se zůčastnili členové oddíli OOP orientačního závodu H.S.H. Vysočina cup 2014.Závod proběhl v pěkném prostředí obce Salavice u Třeště. Opět přálo závodníkům pěkné počasí. Členové oddílu opět vybojovali pěkná umístění. Největší drama proběhlo v kategorii H -60 A kde do poslední chvíle Miloš bojoval jako lev a vyplatilo se to. Doběhl si pro celkové 1. místo jen o 8 sekund před druhým závodníkem. V kategorii H - 60B měl smůlu Břeťa kde mu třetí místo uteklo o 10 sekund. Umístění dalších našich závodníků. V kategorii H - 65 Standa se umístil na pěkném 7. místě a Jirka v kategorii H - 70 skončil na 8. místě. Děvčata opět zabodovala Lidka skončila v kategorii D - 65 na 3. místě a Iva v kategorii d -50C na pěkném 5. místě. Na závodech jsme se setkali s naším nejlepším závodníkem v běhu na lyžích s Lukášem BAUEREM. Opět jsme poznávali pěkná místa na kolech a pěšky okolí Třeště a Telče. Byli jsme u pramene MORAVSKÉ DYJE na hradě ROŠTEJN a jiných přírodních pamatkách.